Feb 3
nekažką
icon1 Drumzlės | icon2 Gyvenimas | icon4 02 3rd, 2011| icon31 Comment »

Aš iš tiesų esu pasipiktinusi “Iki” maišeliais. Kadangi tikrai nesu ten kažkoks ekologas/biologas, tai ne visuomet ir turiu kokį medžiaginį maišelį produktams. Arba būna netelpa. Tačiau, paskutiniu metu visi “Iki” parduotuvės maišeliai pradėjo plyšti dar net nespėjus išeiti iš parduotuvės.
Aš suprantu, ten ekologiškos mados, aplinkosaugos, tik degrade’inasi viskas, bet tai galėtų bent nesuirti kol aš jį spėsiu parnešti iki namų. Tai gi, po šiandien tokio ketvirto bajerio, kai nutrūko rankena, nors maišelyje buvo viso labo ~1,7kg aš ir nusprendžiau pasipiktinti, nes kaip visi suprantame ir kaip jaunimas sako šiais laikais “nekažką”.

Kitas dalykas, kaip reikia prisiversti anksčiau nueiti miegoti? Mistika. Nueini belekada, ryte sunku, planuoji, kad nueisi anksti, o gaunas kaip visada. Vienu žodžiu, koks tūkstantmetis, tokie ir vaikai

Labanakt :)

Jan 15
sup
icon1 Drumzlės | icon2 Šiaip | icon4 01 15th, 2011| icon34 Comments »

Seniai čia nerašiau ir dar turbūt šimtą metų nerašysiu. šiaip sau.

Sep 11

Iš tiesų, tai kaip noriu, taip ir vadinu savo post’us. Kas kart tik vis sunkiau sugalvot kokį nors pavadinimą :D

Šiandien tiesiog norėjau pasidalinti kažkuom įdomaus. Taigi pirmoji įdomybė - IKEA Katės. Labai patiko idėja ir įgyvendimas (o gal dar dėl kokių nors įdomių sutapimų :D) Geriausi momentai ties 0:50 ir 2:17.

Kitas geras dalykas yra filmas Exit Through The Gift Shop

Woop! (Pabaigos vėl nebus)

« Previous Entries